Contact

Regionaal Landschap IJzer & Polder vzw
Provinciaal Bezoekerscentrum De Blankaart
Iepersteenweg 56
8600 Woumen
051 54 59 62
info@rlijp.be

Henk Schaut

Coördinator

051 54 59 62
0491 08 64 39
henk@rlijp.be

Valentijn Despeghel

Landschapsanimator
(landschapsplannen, kleine landschapselementen, ruimte & erfgoed)

051 54 59 62
0477 64 06 59
valentijn@rlijp.be

Klaas Bogaert

Medewerker landschapsbeleving en educatie

051 54 59 62
0486 18 54 56
klaas@rlijp.be

Sharon Kesteloot

Administratief medewerker

051 54 59 62
sharon@rlijp.be

Dieter Coelembier

Bedrijfsplanner (VLM)
(beheerovereenkomsten landbouwers)

0499 99 43 37
dieter.coelembier@vlm.be

Miguel Depoortere

Projectmedewerker landschap, natuur en biodiversiteit

051 54 59 62
0497 31 94 32
miguel@rlijp.be

Nele Saint-Germain

Medewerker communicatie

0471 42 22 09
nele@rlijp.be

Ook werkzaam in RL West-Vlaamse Heuvels

Xavier Vlaemynck

Medewerker Loket Onderhoud Buitengebied

057 23 08 56
0473 39 05 41
xavier.vlaemynck@rlwh.be

Ook werkzaam in RL West-Vlaamse Heuvels